Dobre prognozy dla branży MICE

Najnowsze badania rynku okazały się być przychylne dla polskiej branży MICE. Mówi się wręcz o tym, że Polska przeżywa prawdziwy „cywilizacyjny skok”, jeśli chodzi o infrastrukturę oraz podejście władz do organizowania imprez o dużym zasięgu w Polsce. Składa się na to kilka czynników: infrastruktura drogowa, linie lotnicze, powstawanie dużych i ekskluzywnych obiektów, czy samo podejście organizatorów do przygotowania wydarzenia.

Co jeszcze można zrobić?

Oczywiście, zawsze może być lepiej, co udowodnione zostało w czasie Meetings Week Poland. Specjaliści przede wszystkim podkreślają, jak ważne jest to, by Polska stała się aktywna, musi uczestniczyć na bieżąco w międzynarodowych wydarzeniach. Należy dobrze wypromować kraj jako ten, który nadaje się do zorganizowania znaczącego kongresu czy też koncertu znanej gwiazdy.

Jedynie takie podejście bowiem sprawi, że więcej osób/instytucji będzie przekonanych o tym, że naprawdę warto organizować na terenie kraju rozmaite eventy i inne wydarzenia. Coraz to więcej międzynarodowych przedsiębiorstw na szczęście docenia potencjał, który tkwi w Polsce. Spora część osób przyjeżdżających tu służbowo, wraca następnie w celach turystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *