Hotel&Tourism Trends Poland 2014

W dniach 18 i 19 listopada br., w hotelu Sofitel Warsaw Victoria odbędzie się konferencja Hotel&Tourism Trends Poland 2014. Jest to wydarzenie organizowane przez firmę doradczą Horwath HTL oraz miesięcznik Hotelarz. Można całkiem śmiało powiedzieć, iż konferencja ta jest najważniejszym i największym wydarzeniem w branży hotelowej w kraju. Na konferencji pojawią się przedstawiciele polskich hoteli, zarówno tych niezależnych jak i sieciowych, nie zabraknie również najbardziej cenionych ekspertów z branży, pochodzących z całej Europy.

Sponsorami konferencji są Rezidor Hotel Group, jedna z najbardziej dynamicznych sieci hotelowych na całym świecie (zarządzająca 430 hotelami w przeszło 70 krajach świata) oraz Grupa Dobry Hotel, doskonale rozwijająca się polska sieć hotelowa, posiadająca obecnie 8 hoteli oraz dwie restauracje w pięciu polskich miastach takich jak Kraków, Gdańsk, Sopot, Gdynia oraz Wrocław. Z kolei Sponsorami Strategicznymi konferencji są Samsung Electronics oraz Orbis. Patronami Honorowymi wydarzenia są Polska Organizacja Turystyczna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, HOTREC.

W czasie konferencji odbędzie się również wieczorna gala. Podczas gali zostaną wyłonieni laureaci spośród uczestników konkursu Hotelarz Roku. Wszystkie szczegóły oraz niezbędne informacje można uzyskać na stronie konferencji www.hoteltrends.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *