Już teraz można zgłaszasz kandydatów do konkursu Odkrycie Roku MPI Polnad Club

Odkrycie Roku MPI Poland Club to konkurs mający na celu wyróżnienie osób, którym udało się zaistnieć i odnieść sukces w branży spotkań. Jego głównym zadaniem jest zauważanie i wskazanie tych, którzy dopiero zaczynają swoją działalność na rynku i jednocześnie prezentują sobą pewien potencjał predysponujący ich do przyszłych „Osobowości”.

Organizatorzy doceniają i promują przede wszystkim te osoby, które na przestrzeni ostatnich miesięcy, poprzez aktywną działalność, zaznaczyły swoją obecność w przemyśle spotkań, a dzięki swojemu zaangażowaniu i dużym potencjale mają szansę stać się wizytówką polskiej branży spotkań. Wyróżnienie to ma także za zadanie pomóc laureatom zostać dostrzeżonym i tym samym ułatwić im dalszy rozwój, a także stworzyć z ich działalności prawdziwy przykład dla innych, którzy dopiero rozpoczynają swoją zawodową karierę w tym przemyśle.

Konkurs organizowany jest przez MPI Poland Club, który współtworzy go wraz z inicjatorem przedsięwzięcia „Osobowość roku”, miesięcznikiem „MICE Poland”. Aby ubiegać się o tytuł Odkrycia Roku MPI 2015, należy wypełnić specjalnie przygotowaną ankietę, dostępną na stronie https://www.surveymonkey.com/r/L779WLJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *