Silesia Meetings Challenge już wkrótce!

Konferencja Silesia Meeting Challenge odbędzie się już w dniach 17 i 18 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Katowice. Wydarzenie to zostanie poświęcone w całości zagadnieniu rozwoju przemysłu spotkań. Podczas konferencji szeroko omawiane będą między innymi sposoby wykorzystania rozmaitych form profesjonalnych spotkań do rozwoju takich dziedzin jak biznes, nowoczesne technologie oraz nauka na terenie Śląska. Organizatorami wydarzenia są między innymi Stowarzyszenie “Konferencje i Kongresy w Polsce” i miasto Katowice.

Omawiana konferencja będzie również związana z innym wydarzeniem – Galą Ambasadorów Kongresów Polskich. Poruszana będzie kwestia funduszy europejskich przeznaczonych na rozwój regionalny. Sesja „Smart City” będzie poruszała temat tego, jak ważna jest zrównoważona współpraca pomiędzy instytucjami publicznymi, organizacjami społecznymi, pracodawcami i samymi obywatelami dla rozwiązywania problemów rozwoju regionu.

Na sesji „Nowe bodźce rozwoju medycyny na Śląsku” będą z kolei poruszane tematy narzędzi telemedycznych oraz e-zdrowia. Wypowiedzą się liczni przedstawiciele ruchów miejskich, organizacji ekologicznych oraz eksperci Fundacji Partnerstwo dla Środowiska. Szczegółowe informacje na temat konferencji można uzyskać na oficjalnej stronie www.silesiachallenge.pl gdzie można również dokonać rejestracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *