Z-Hotel Business & Spa w Otwocku zostanie rozbudowany

Już na wiosnę nadchodzącego 2015 roku planowana jest rozbudowa hotelu Z-Hotel Business & Spa w Otwocku. Do tego czterogwiazdkowego hotelu dobudowane zostanie nowe skrzydło z dodatkowymi 23 pokojami, strefą rozrywki (bilard, parkiet taneczny, kręgielnia) oraz salą bankietowo-kongresową. Sala będzie posiadała duże foyer, będzie to idealne miejsce do organizacji zarówno konferencji, kongresów jak i koncertów i wielu innych wydarzeń kulturalnych.

Bardzo ważne jest to, iż postawiono na całkowicie ekologiczne rozwiązania. Do budowy wykorzystane zostaną między innymi materiały ekologiczne, wprowadzone zostanie oświetlenie LED, układy solarne i zastosowana będzie najnowsza technologia pomp ciepła. To wszystko pozwoli na stałe obniżenie kosztów eksploatacyjnych hotelu. Warto zaznaczyć, iż jest to jedna z pierwszych tego rodzaju inwestycji w kraju.

Hotel kładzie bardzo duży nacisk na ekologię, a goście hotelowi doceniają wszystkie te nowoczesne i zarazem ekologiczne rozwiązania. Z-Spa do zabiegów wykorzystuje wyłącznie ekologiczne, naturalne kosmetyki, zaś w restauracji hotelowej można zawsze liczyć na dania powstałe głównie z polskich produktów, pochodzących z ekologicznych upraw. W ramach zmian nadchodzących w roku 2015 w hotelu zastosowane zostaną również nowe kolory takie jak złoto oraz brąz symbolizujące zdecydowanie proekologiczną politykę obiektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *