Z-Hotel Business & Spa w Otwocku zostanie rozbudowany

Już na wiosnę nadchodzącego 2015 roku planowana jest rozbudowa hotelu Z-Hotel Business & Spa w Otwocku. Do tego czterogwiazdkowego hotelu dobudowane zostanie nowe skrzydło z dodatkowymi 23 pokojami, strefą rozrywki (bilard, parkiet taneczny, kręgielnia) oraz salą bankietowo-kongresową. Sala będzie posiadała duże foyer, będzie to idealne miejsce do organizacji zarówno konferencji, kongresów jak i koncertów i wielu innych wydarzeń kulturalnych.

Bardzo ważne jest to, iż postawiono na całkowicie ekologiczne rozwiązania. Do budowy wykorzystane zostaną między innymi materiały ekologiczne, wprowadzone zostanie oświetlenie LED, układy solarne i zastosowana będzie najnowsza technologia pomp ciepła. To wszystko pozwoli na stałe obniżenie kosztów eksploatacyjnych hotelu. Warto zaznaczyć, iż jest to jedna z pierwszych tego rodzaju inwestycji w kraju.

Hotel kładzie bardzo duży nacisk na ekologię, a goście hotelowi doceniają wszystkie te nowoczesne i zarazem ekologiczne rozwiązania. Z-Spa do zabiegów wykorzystuje wyłącznie ekologiczne, naturalne kosmetyki, zaś w restauracji hotelowej można zawsze liczyć na dania powstałe głównie z polskich produktów, pochodzących z ekologicznych upraw. W ramach zmian nadchodzących w roku 2015 w hotelu zastosowane zostaną również nowe kolory takie jak złoto oraz brąz symbolizujące zdecydowanie proekologiczną politykę obiektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *